Prostor pro Váš odkaz již od 300,- Kč/měsíc...
  PONDĚLÍ 22.07.2024 8:10:48 Nastavte si PorovnejCenu.cz jako domovskou stránku!

Hlavní stránka - katalog a kategorie
Aktuální kategorie Název aktuální kategorie je v horní části obrazovky. Jsou zde uvedeny také odkazy na všechny nadřazené kategorie dle stromové struktury katalogu.
Přidání odkazu Klikněte na kategorii, do které chcete vložit odkaz. Je-li možné do této kategorie vkládat odkazy, je vpravo nahoře obrazovky odpovídající odkaz. Další informace naleznete >> zde.
Vyhledávání Hledaný text, který zadáte do vstupního pole bude vyhledáván celý, přesně tak jak byl zadán. Pokud hledáte např. "zelený svetr" nebude nalezen ani "svetr zelený". Vyberete-li možnost vyhledávat v kategorii a podkategoriích, bude zadaný text hledán v aktuální kategorii a všech podkategoriích. Chcete-li zvolit jiné podmínky pro vyhledání odkazů a kategorií, klikněte na odkaz Nastavení dalších podmínek hledání. Další informace naleznete >> zde.
Přehled kategorií V přehledu kategorií jsou vypsány všechny přímé podkategorie aktuální kategorie a případně některé podkategorie těchto přímých podkategorií.
Přednostně umístěné odkazy Některé odkazy mohou být zobrazovány přednostně - nad ostatními odkazy. Tuto vlastnost může ovlivnit jen administrátor katalogu.
Odkazy Seznam všech odkazů v aktuální kategorii.
Hodnocení odkazů Odkazy na stránky, které se Vám líbí můžete označit kliknutím na odkaz u titulku. Odkazy, které získají nejvíce vašich kladných ohlasů se zobrazují v pravé části obrazovky jako Nejlepší stránky - podle Vás. Zobrazované číslo je počet kladných ohlasů.
Nejnavštevovanější stránky Nejnavštevovanější stránky, jsou stránky, na které nejčastěji návštěvníci klikají. Zobrazované číslo je počet kliknutí.
Náš tip Náš tip zobrazuje náhodně několik odkazů z aktuální kategorie a jejích podkategorií.
Odkaz katalog Naviguje na hlavní stránku katalogu
Správa odkazů Umožní vámi vložené odkazy změnit, smazat nebo zařidit do jiných kategorií. Další informace naleznete >> zde.
Nápověda Odkaz na tento soubor nápovědy.

Přidání odkazu
Název odkazu Pole musí být vyplněno. Maximální délka je 50 znaků. Počáteční znak musí být velké písmeno české abecedy nebo číslice.
Popis odkazu Pole nemusí být vyplněno. Maximální délka je 255 znaků.
URL Pole musí být vyplněno. Maximální délka je 255 znaků. Počáteční část musí být "http://".
Klíčová slova Pole klíčová slova je určeno pro uvedení slov (synonym) a slovních spojení. Budou-li návštěvníci hledat slova uvedená jako klíčová v odkazu, bude tento odkaz nalezen přesto, že v zobrazovaných částech odkazu hledané slovo není uvedeno. Pole nemusí být vyplněno. Maximální délka je 255 znaků. Zadaná slova oddělena čárkou jsou použita pouze pro vyhledávání odkazu a nebudou nikde zobrazena.
Čas doručení Počet dní, do kdy v daném obchodě garantují doručení zboží. Pole nemusí být vyplněno. Zadejte pouze číslo.
Placení platební kartou Udává, zda je možné v daném obchodě platit platební kartou.
Placení převodem na účet předem Udává, zda je možné v daném obchodě platit předem převodem.
Placení dobírkou Udává, zda je možné v daném obchodě si nechat zboží zaslat na dobírku.
Placení elektronicky Udává, zda je možné v daném obchodě provádět elektronické platby.
Doručení poštou Udává, zda je možné v daném obchodě si nechat zboží doručit poštou.
Doručení kurýrem Udává, zda je možné v daném obchodě si nechat zboží doručit kurýrem.
Osobní odběr Udává, zda je možné v daném obchodě si zboží odebrat osobně.
Email Pole email slouží k Vaší pozdější identifikaci. Budete-li později chtít vložený odkaz změnit nebo smazat, budete vyzváni k jeho zadání. Budete-li všechny odkazy vkládat se stejným emailem a heslem, budete moci snadno spravovat všechny své odkazy. Pole musí být vyplněno syntakticky správnou adresou elektronické pošty. Maximální délka je 100 znaků.
Heslo Pole heslo slouží k Vaší pozdější identifikaci. Budete-li později chtít vložený odkaz změnit nebo smazat, budete vyzváni k jeho zadání. Budete-li všechny odkazy vkládat se stejným emailem a heslem, budete moci snadno spravovat všechny své odkazy. Pole musí být vyplněno. Maximální délka je 50 znaků.
Heslo pro kontrolu Chcete-li si být jisti, že jste své heslo zadali bez překlepu, zadejte jej ještě jednou do pole heslo pro kontrolu. Po změně resp. po opuštění pole program zkontroluje, zda jste do pole zadali přesně text, který je v poli hesla. Pole nemusí být vyplněno.
Zpráva pro administrátora Chcete-li předat zprávu administrátorovi katalogu vložte ji do tohoto pole. Pole nemusí být vyplněno. Maximální délka je 255 znaků.

Přihlášení uživatele
Email a heslo Pro přihlášení zadejte email a heslo, které jste používali při vkládání odkazů do katalogu.

Správa odkazů
Zobrazené odkazy V seznamu odkazů pro administraci se zobrazují pouze odkazy, které jste vložili do katalogu se stejným emailem a heslem, které jaké jste zadali při přihlášení.
Změnit, smazat, zařadit Chcete-li některý ze zobrazených odkazů změnit, smazat nebo zařadit do kategorií, klikněte na příslušný odkaz.

Partneři | Reklama | Provizní systém | Naše ikona | Náš banner | Kariéra | Správa odkazů | Správa kategorie | Správa katalogu | Nápověda

Copyright © 2024 PorovnejCenu.cz - porovnejcenu@centrum.cz